Výroba z hliníku

Hliníkový systém ALIPLAST

Econoline je systémem bez tepelného můstku, což předurčuje jeho použití hlavně v interiéru. Tam je ho možno použít na různé druhy přepažení, okna i dveře. Stavební hloubka profilů je 51mm, tloušťka skla potom v rozsahu od 3 do 38mm.

Okenní systém

Imperial je tříkomorovým systémem s přerušeným tepelným mostem do konstrukcí oken, dveří a vitrín. Univerzálnost využití tohoto systému je dána jeho vhodnými parametry stavební hloubky 65mm (rámy oken, dveří, sloupky a křídla dveří) i 74mm (okenní křídla), dále tloušťky stěny 1,7-2,0mm při maximálních rozměrech konstrukce okenního křídla o šířce 1200mm a výšce 2400mm nebo šířce 1300mm a výšce 2200mm. Do tohoto systému je potom možno použít sklo o tloušťce 4-51mm.

Imperial IP 800 dveřní systém s přerušeným tepelným mostem.
Nová varianta řešení vchodových dveří Imperial.

Charakteristika systému:
- tříkomorový systém
– stavební hloubka 65mm - šířka křídla 88.5, šířka dveřního rámu 61.5mm, rám + křídlo=134mm (od původních dveří Imperial užší o 5 mm)
- tepelné mosty Ω, šířka tepelného mostu: 24mm
- možnost zakrytí tepelného mostu profilem IP422 (barva bílá, černá, šedá)
- práh s přerušeným tepelným mostem.
- lepší bezpečnostní vlastnosti (zámek zabudovaný ve vnitřní komoře profilu)

Superial je stále oblíbenějším systémem na Českém trhu. Okenní systém se vyznačuje umocněnou tepelnou izolací. Tento tříkomorový systém tak spadá podle materiálové normy DIN 4108 do skupiny 1,0 wg. Stavební hloubka okenních rámů je 75mm, 84mm u okenních křídel. Tloušťka používaných skelných výplní se pohybuje od 14 do 61mm.Tento systém vyhovuje náročnějším požadavkům zákazníků zejména pro své tepelné a akustické vlastnosti a jeho popularita tímto roste.

STAR Okenní a dveřní systém.
- tříkomorový systém
- součinitel tepelného prostupu rámů: Uf v rozmezí 0,6 - 1,23 W/m2K
- izolační vložky pro přerušení tepelného mostu šířky 45 mm jsou vyrobeny z inovačních materiálů
- konstrukční hloubka profilů: 90 mm - rám a 99 mm - křídlo - možnost kování dveří systémem válečkových pantů s velkou nosností
- nový standard založení okenních tabulí do profilů (zvětšená hloubka - významně zlepšuje tepelné a konstrukční vlastnosti systému)
- inovační systém odvádění vody z konstrukce
- snížené množství zasklívacích lišt a těsnění se zachováním stejně široké možnosti zasklívaných tlouštěk
- možnost zasklívání zvenčí
- řešení použitá v systému STAR umožňují, při zachování vlastností systému STAR využít některých předností jiných systémů Aliplast, jedná se především o vzhledové prvky konstrukcí renovačního Luxusu, systému imitujícího ocel Steel Look anebo systému Vision (skryté křídlo)
- moderní a elegantní design finálního výrobku se špičkovými tepelně-izolačními vlastnostmi

(zdroj - ALIPLAST)

Konfigurátor oken REHAU

Podsekce

Konfigurátor oken REHAU

https://fensterkonfigurator.rehau.com/cs/www.lg-dinex.cz/requests


eBRÁNA webarchitect